Drobečková navigace

Úvod > Profil

Profil

Naše společnost vznikla v roce 1997 jako zámečnická a kovoobráběcí dílna. Vzhledem ke zkušenostem z předchozích let jsme se postupem času začali specializovat na výrobu, montáže a servisní práce v oblasti těžby nerostných surovin a to především co se týče náhradních dílů pro dopravní pásy a nakonec i výrobu samotných dopravních pásů.

Z oblasti náhradních dílů se jedná především o dopravníkové válečky různých druhů a rozměrů od válečků hladkých, dopadových, diskových, strážních včetně jejich držáků jako jsou válečkové stolice jedno, dvou a tříválečkové, držáky spodních a strážních válečků až po speciální válečky jako jsou třeba válečky spirálové. Povrchová úprava válečků dle požadavku zákazníka. V základním provedení jsou válečky práškově lakované, po dohodě zinkované.

Dále vyrábíme hnací, vratné a převáděcí válce v rozměrech dle požadavku zákazníka. Válce vyrábíme bombírované, hnací válce po dohodě pogumované. Uložení hřídelí u menších válců svařované u větších válců z důvodu přenášení větších krouticích momentů přes náboje, eventuelně přes samosvěrná stahovací pouzdra. Vyrábíme jednotlivé díly dopravních pásů jako jsou kryty, stěrače, rámy, podpěry.

Vyrábíme a montujeme rovněž dopravní pásy jako celek a to v různých provedeních jako: plnonosníkové, příhradové s lávkou i bez, kluzné, pro různá odvětví použití v těžebním průmyslu, zemědělství, dřevařském průmyslu a i jiných odvětvích kde je nutné přepravovat materiál z místa na místo.

Zajišťujeme rovněž servisní a opravárenské práce buď na naší provozovně, nebo přímo u zákazníka. K tomuto účelu disponujeme montážní skupinou.

Mimo jiné se zabýváme výrobou různých ocelových konstrukcí a technologických celků a to dle dodané dokumentace, eventuelně dle vlastní technické dokumentace.