Drobečková navigace

Úvod > Služby

Služby

Služby pro těžaře

Specializujeme se na služby v těžebním odvětví. Spolupracujeme s těžaři, kamenolomy, pískovnami, betonárkami, zemědělci a dalšími společnostmi, které používají dopravní techniku, potřebují náhradní díly, montáž nebo servis.

Servis vždy po ruce

Zaměřujeme se na výrobu, montáže a servisní práce v oblasti těžby nerostných surovin. Pomáháme vám, když potřebujete montážní práce při opravách a úpravách strojů nebo zařízení. Podáváme vám pomocnou ruku, třeba když řešíte technické problémy se strojem.

Jsme plně vybaveni, abychom přijeli do vaší společnosti a na techniku se podívali. K dopravě našich výrobků a náhradních dílů používáme vlastní nákladní automobil. Nejsme proto limitovaní. Víme, že i v těžebním průmyslu jde hlavně o čas, proto jsme flexibilní.

Výrobky a náhradní díly

Sami vyrábíme náhradní díly, proto ručíme za jejich kvalitu a dlouhou životnost. Produkty vám připravíme na míru. Vybírat můžete z následujících náhradních dílů nejen pro těžební techniku:

Další služby pro vás

Zajistíme pro vás i další služby. Využít můžete například naši dobře vybavenou práškovou lakovnu nebo konstrukční, technickou a poradenskou pomoc.

Potřebujete servis těžební techniky nebo kvalitní náhradní díl? Pošlete nám poptávku, zareagujeme obratem.